| Alexandra_9311 a întrebat:

Era un concurs la nu mai stiu ce post de radio, cred ca pro fm dar nu sunt sigura, am auzit ieri intamplator... cartea e despre o femeie care, practic traia 24 de ore. se trezea in fiecare dimineata si nu-si mai amintea nimic. era casatorita cu un anumit ben. pentru a nu-si uita viata si-a facut un jurnal, in care la un moment dat scria:"sa nu ai incredere in ben". sau ceva in genul... daca stie cineva titlul cartii si autorul, va rog sa mi le spuneti! multumesc mult :*

Răspuns Câştigător
| didina6850 a răspuns:

Nu cumva ii vorba de filmu asta? http://www.imdb.com/title/tt0343660/

| Alexandra_9311 explică (pentru didina6850):

Tocmai am gasit-o, se numeste "inainte sa adorm"de J.S. Watson...ce ma bucur...mersi de film oricum. pare interesant o sa-l vizionez.

2 răspunsuri:
| Alexandra_9311 explică:

Nu, nu e asta... avea un titlu gen: in fiecare seara