| EstiApreciatDacaEstiDiferit a întrebat:

Toti puteti raspunde la asta, sunt sigura laughing
Care melodie a trupei Voltaj e favorita voastra?

Răspuns Câştigător
| andra1223 a răspuns:

Toate! Nu am cum sa aleg, e imposibil. big grin Sunt prea faine happy

9 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=TkSAK_lI59w
Şi probabil mulţi se vor mira că o cântă voltaj. Voltaj-ul vechi.

| AFR81 a răspuns:

Lumea e a meaaaaaaaa!

| JustMusic a răspuns:

Si vrei sa aleg doar una, nu pot...
Imi plac majoritatea cel mai mult : crede, de maine, jur, si ce, lumea e a mea.....si restul`

| Mădă0611 a răspuns:

Imi plac mai multe: Toamna in 2, 3D, mai ales daca mi-o canta cineva [devil], Vara trecuta, Scrisoarea, Noapte buna, imi place mult clipul...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow,sunt multe...
Toate, daca stau bine sa ma gandesc.La concerte mai ales, prost sa fii sa nu-ti placa una.
Apropo de concerte: atmosfera e super!

| EstiApreciatDacaEstiDiferit explică (pentru anonim_4396):

De acord. au cantat de foarte multe ori in orasul meu, si noi tot nu ne saturam laughing ii chemam incontinuu la noi in oras

| BiancaBaby a răspuns:

Lumea e a mea e favorita mea
desi imi plac foarte mult si celelalte ca vara trecuta, noapte buna, si ce s.a.m.d.

| SugarSkull a răspuns:

Noapte buna si Si ce, sunt melodiile pe care am crescut laughing Nu prea pot sa le uit.