| messiderudaria a întrebat:

TPU,ce parere aveti de asta?:) Sper sa va placa! http://soundcloud.com/promotional-remix/irina-pop-yalla_ deejay-gogu

8 răspunsuri:
| messiderudaria explică:

Pai voi laketzii laughing Guta tati rolling on the floor

| BelzebuthMaui a răspuns (pentru messiderudaria):

Pe melodiile astea se masturbeaza Guta. Mai bine faci electro simfonic.

| Høst a răspuns (pentru messiderudaria):

Vorbești de parcă ne-ai cunoaște pe toți, de parcă ai fii Dumnezeu. Știi tu că ascultăm noi Guță dacă nu ne place excrementul ăla electronic? Nu e mare diferență între Guță și vânturile alea house.

https://www.youtube.com/watch?v=SgkaY26oKfc

| messiderudaria explică:

Faina melodia aia laughing)))))))) de aia are si asa multe vizualizari rolling on the floor)

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru messiderudaria):

O melodie bună nu trebuie să aibă milioane de vizualizări.
Sunt melodii bune care au 15 vizualizări şi care au şi milioane de vizualizări. Asta nu schimbă nimic.

| EAlice a răspuns:

Frate... mie imi place, e un remix bun. Imi aduce aminte de petrecerile de pe plaja din verile trecute.

| Høst a răspuns:

Speri degeaba.

| victorianapoleon15 a răspuns:

Nu imi placesad