| LanaDelRey1975 a întrebat:

Trebuie sa cant o melodie pe scena cu negativ, insa nu stiu ce melodie.Ce melodie ar fi potrivita pentru clasa a6a.
In engleza sau romana.

Răspuns Câştigător
| PandaBear7 a răspuns:

Engleza! de ce nu? cei din afara au melodii mult mai bune.
...sau poate tu vrei sa canti ' Vara nu dorm '? NEVER.
Spune-mi daca vrei cateva idei, ascult muzica buna: incearca demi lovato, daca esti mai micuta ti s-ar potrivi pentru ca demi nu are o voce asa groasa. incearca 'unbroken' sau 'skyscraper'... poti incerca si One Direction, tin sa precizez ca sunt directioner.
am mentionat mai sus ca ascult muzica buna, da, ascult dubstep, rock, rap blah blah. nu vreau sa se creada ca ascult doar miley cyrus, selena gomez, demi lovato... dar sunt ok uneori. mrg asta e opinia mea despre ce ai putea canta. succes, scumpa:*

| LanaDelRey1975 explică (pentru PandaBear7):

Multumesc,eu totusi m-am gandit la If I Die Young de la The Band Perry.

| LanaDelRey1975 explică (pentru LanaDelRey1975):

O fi buna?

| PandaBear7 a răspuns (pentru LanaDelRey1975):

Da. e buna, scuze ca te-am luat asa. majoritatea celor de varsta ta asculta lala band=]]]]] succes:*

| LanaDelRey1975 explică (pentru PandaBear7):

Multumesc,nu este nimic, m-ati ajutat mult!