| DeeaSakura a întrebat:

Uithati-va la aceste doua melodii si faceti disferenta :
http://www.youtube.com/watch?v=usZ6qWbBGpY min 41;)
si
http://www.youtube.com/watch?v=qsWl1--Niyg
Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Nucreeed a răspuns:

Pai da... puteau romanii sa fie originali macar o data? nu

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Si sa spunem care ne place mai mult?

| DeeaSakura explică (pentru Dash):

Diferenta* scuze
Care pe cine palgiat, asta sa imi spuiwinking
Nu obseri chiar nimic asemanator la cele doua? Si sa imi spui care ti-a placut cel mai mult laughing

| DeeaSakura explică (pentru DeeaSakura):

A plagiat *

| CautNume a răspuns:

Sunt identice straight face

| xxdrgn a răspuns:

Iar incepe. sigh
Nimeni nu a plagiat pe nimeni... Acel sound asemanator a fost cumparat de pe internet de ambele formatii (de companiile de care apartin mai bine spus) iar intamplarea face ca melodiile sa fie lansate in aceeasi perioada. Si nici nu, romanii cica au scos melodia primii si desi nu-mi place sa recunosc, e adevarat partial. 4Minute insa si-au confirmat comeback-ul prin Ianuarie si au spus intr-un interviu ca melodia lor e aproape gata, nici nu stiu ce sa mai cred, dar cum sunt mare fana k-pop, prefer sa fiu neutra, asa a fost sa fie, ce sa-i faci?

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Ahahahah, mă stric de râs, sunt practic aceleaşi! Ştiam că suntem nişte jeguri ale muzicii, dar chiar să ajungem să copiem de la trupele de K-pop, ce JENANT.

| gagicuta85 a răspuns:

Sunt superbe