| Godfather a întrebat:

Unde gasesc si eu o varianta extended la melodia "Ela Rose - Lovely Words?

2 răspunsuri:
| Godfather explică:

Poi eu am nevoie de un link de download... sau daca e vreun DJ care o are in PC sa o uploadeze pe undeva ca am mare nevoie de varinta extended pentru mixat big grin. Asa am cautat pe google si nu am gasit nimic straight face.

| DJRapT0r a răspuns:

Gasesti pe net google. dar trebuie un sait speciar pentru muzica asta dar am gasit-o si ep saitul kiss FM. funda?