| MonicutZZa a întrebat:

Va plac anumite melodii doar pentru ca va regasiti in ele? Care ar fi?

6 răspunsuri:
| miauu a răspuns:

Criss blaziny-7 august, naufragiat in inima ta
nane-ganduri la miezul noptii
laura stoica-mai frumoasa

| Deea a răspuns:

Dapz de exemplu: Directia 5- Si ce daca :X

| iri a răspuns:

Daaa! Melodiile astea imi plac cel mai mult. Sunt multe dinacestea.

| arysa a răspuns:

D Project-Inca o noapte
laura Stoica- Nici o stea
Directia 5-Daca ai sti
Blaxy Girls-Da, Oare trebuie sa pierzi

| cosima11 a răspuns:

Sincer. da sad pentru ca unele versuri is atata de adevarate. si te ating exact acolo unde te doare. chiar daca linia melodica nu e extraordinara dar versurile mi se potrivesc, imi place piesa. :*

| andreea7520 a răspuns:

Mă regăsesc în Voltaj - Vara trecută (îmi aduce aminte de vară, de mare), în Reamon - Supergirl (când sunt tristă o ascult, mă face să mă opresc din plâns) şi în Enrique Iglesias - Hero (îmi dă o stare de bine).