| reky a întrebat:

Va plac chitarile? v-ar place sa cantati la una?(electrica)

Răspuns Câştigător
| DarkSinAngel a răspuns:

Vai...deci intrebarea asta m-a "atins" la inima. Cred ca glumestilaughing Mi-as umple apartamentul de chitare. Am avut 3 la un moment dat: 1 clasica, 1 acustica, 1 electrica. Am vandut-o pe cea clasica si am ramas cu celelalte bijuterii. Sunt chitarist, ador muzica. In incheiere iti voi da un citat ce a devenit un motto pentru mine: "The guitar is the human soul sending a message through only six strings". Baftaaa

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. La mulţi ani!
Îmi plac, mi-ar plăcea să cânt la una electrică, dar de-abia ştiu să cânt la chitară acustică.
O seară plăcută happy!

pa, pa.

| RoooneyThePuf a răspuns:

Daaphappy

| dj_1160 a răspuns:

Da