| Floreenofficial a întrebat:

Va place cantareata Pink?
Dar de trupa Dj project ce parere aveti?
Imi pare rau de plecarea Elenei... fara ea nu mai e ce era.sad
Cat despre Pink... unele melodii faine, altele asa si asa.

9 răspunsuri:
| Floreenofficial explică:

Asa si eu. big grin

| larousee a răspuns:

Nu au nici o legatura muzicala. pink e un gen, dj project altul.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Dintre cele 2 variante spuse de tine imi place mai mult Dj project... Pink are si ea melodii frumoase dar nu prea ma omor dupa ea :d.

| juno a răspuns:

Pink are stilul ei extravagant, nonconformist, care o face sa fie unica si speciala. La fel sunt si melodiile ei prin care incearca sa transmita ceva : Stupid Girl, Dear Mr. President, Family portrait, Please don`t leave me, etc. Cand spui "unele melodii faine, altele asa si asa" sper ca nu te referi la linia melodica laughing. My humps - Black eyed peas, Snoop Dogg-Drop it like its hot, cele mai stupide versuri pe care le-am auzit eu in viata mea!surprise Un cantec poate sa aiba cea mai interesanta si frumoasa linie melodica, daca versurile lui nu`mi transmit nimic decat prostie, atunci e zero. In opinia mea Pink este printre cele mai bune artiste si are cele mai expresive melodii.

| lololololol a răspuns:

Si mie imi place DJ project, pink e mai...salbatica happy

| tpuguru a răspuns:

Mie imi place melodia '' Fun house'' de pink, dar nu ma omor dupa ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place Pink, iar o piesa preferata ar fi: http://www.youtube.com/watch?v=Qm7Kzhd_w5Y

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica piesa"like a pill"tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Canta calumea si P! nk dar si Dj project & Giulia