| Andreea_8014 a întrebat:

de curand am aflat ca Elena de la Dj Projectvrea sa aiba o cariera solo si ca deja a parasit trupa. Iar acum, vocea Dj Project o sa fie Giulia.
Mie mi se pare o maaaaaaaaare prostie.Giulia nu o sa aiba niciodata vocea Elenei si nici trupa nu o sa mai aiba acelasi succes.Cand a mai cantat Ciulia cu Dj Project dar era si Elena la melodia aia "Prima noapte" a fost un dezastru, fata de versiunea fara Giulia...crying.Imi pare atat de rau.Dj Project era una dintre putinele formatii adevarate din Romania.
Voi ce parere aveti?

3 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Sincer, ai vazut vreodata Dj Project in concert... Elena era varza... sper ca Giulia sa mai dezmorteasca putin trupa

| MM a răspuns:

E adevarat ca nimeni nu are vocea Elenei, dar nici Giulia nu canta rau. Mi-a placut colaborarea de anul trecut la 'Prima noapte'. Dar Dj Project fara Elena nu mai e Dj Project.

| daniDeeDee a răspuns:

Sunt de acord cu tine, Dj Project este una dintre cele mai bune formatii din Romania( sau cel putin erasad)
Nu stiu ce sa spun...ramane de vazut daca Giulia se va descurca, daca se va ridica la nivelul Elenei.
happy