| anonim_4396 a întrebat:

Va place Iris? Care dintre voi si-a cumparat bilete la concertul din 8 octombrie de la Sala Palatului?

Răspuns Câştigător
| conflict a răspuns:

Pff.Sunt unul din milioanele de fani, mi-as dori sa pot ajunge la Bucuresti, dar din pacate nu am o stabilitate financiara si nu cred ca voi ajungesad... care ajungeti la concert, fluturati o bricheta si pentru mine big grin
Distractie placuta!

21 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu-mi place iris.

| SweetCandy a răspuns:

Nu am bilet, dar imi plc irisbig grinimi place melodia "floare de iris"big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Imi place IRIS dar nu sunt din Bucuresti si nici nu pot sa ajung acolo in ziua concertului.

kratos
| kratos a răspuns:

Imi place iris dar nu am reusit sa iau bilet. Sper sa fac rost de bani si sa-mi iau si eu un bilet.

| psiholoaga a răspuns:

Mie imi place. Din pacate, nu cred ca voi fi in bucuresti cand au concert. Cel mai mult imi plac: baby, sa nu crezi nimic, lady in black (cu uriah heep)... Sunt multe.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Bilet? Nu...
Insa unde am avut ocazia sa-i vad (Onesti, Bucuresti...) a fost o adevarata placere.

| Munchkin a răspuns:

Eu nu mă prea duc la concerte. Nu sunt o mare fană a aglomeraţiei. Dar Iris îmi place...mai bine spus, ador formaţia. happy

| MisterKat a răspuns:

Imi plac unele melodii de la IRIS, dar nu mi-am luat bilet.

| pypa007 a răspuns:

In place iris sa ascult ascult iris de 8 anii inca nu miaam loat bilet

| iulia_5454 a răspuns:

Imi plac abia astept sa ii vad(nu am luat inca bilet dar mai e timp)

Răspuns utilizator avertizat
| erik100 a răspuns:

Ibesc formatia iris dar nu pot ajunge la un concert de al lor.in primul rand ca nu sunt in tara si restul nu conteaza.pentru cei ce pot ajunge cred ca va fi grozav

| aylyn a răspuns:

SUPER iris! eu nu ascultam iris pana nu am fost la un concert de-al lor pentru prima oara si m-am emotionat supre tare aproape de lacrimi. sunt tari, imi rpare rau ca nu sunt in tara, as fi cumparat biletul, eu sunt din constanta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place ...doar cand sunt in Iasi ma duchappy...in rest numai de bine pentru eihappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu mi-am luat online si voi fi acolo!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai ia unul, vin si eu.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu m-am hotarat destul de tarziu si acum nu mai am gasit bilete laughing
destul de aiurea...happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Voi fi acolo negresit, Iris este cea mai tare trupa de la noi...
Revenirea lui Cristi pe scena este o mare bucurie pentru noi cei care am crescut cu muzica lor...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salutare tuturor celor care le place iris eu sunt unul care ii ascult zilnic le urez bafta pe 8 si ii astept la hunedoara cit mai curind.dorin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai sunt biletesad vreau bilteeeeeeee

| derhoa a răspuns:

îmi place da' nu mi-am luat bilet