| SapperGM a întrebat:

Va place melodia asta? Link https://www.youtube.com/watch?v=-6Xl9tBWt54
Ce parere aveti despre melodie si trupa Lordi?

Răspuns Câştigător
| MistyqueManson a răspuns:

Lordi sunt destul de ok.
Unii spun ca melodia "Hard rock hallelujah" e cea mai buna de la ei. Mi se pare o prostie. Cea mai buna dupa parerea mea a fost, este si va ramane "Blood red sandman" [ http://www.youtube.com/watch?v=98nZnNBm_4I ]

8 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Melodia-i geniala.

| Wolfszeitt a răspuns:

Îmi place mult Lordi, dar au melodii mai bune decât asta.

| sublime89 a răspuns:

E piesa de la Eurovision 2006 laughing

| Wøodenpints a răspuns:

Lordi e una din trupele mele preferate, dar nu melodia asta.

| svartirhimnar a răspuns:

E ok.

| FearOfTheDark a răspuns:

Nu.M-am saturat de piesa asta.

| MegamortX a răspuns:

Îmi place trupa, îmi place şi melodia, dar au altele care îmi plac şi mai mult.

| IAmAFreak a răspuns:

Placi :3 Hard rock hallelujah e melodia mea preferata de la ei :3