| DydyEmma a întrebat:

Va place melodia Puya feat Connect-R-Americandream?

Răspuns Câştigător
| miranda2 a răspuns:

E supertare

12 răspunsuri:
| Andruza a răspuns:

Daa...
O melodie foarte faina
Chiar mi-a placut de la bun inceput

| DoOdO a răspuns:

Ce dracul are toata lumea cu Puya? il detest, a scos cateva melodii si acu se crede buricu' pamantului...in rest toate respectele pentru Connect-Rwinking

| Mirruna a răspuns:

Da. die my mother if i lie you
laughing))

| forever4you a răspuns:

Mdaaa imi place dar mai mult refrenul, o am si pe telefonbig grin

| Violent a răspuns:

Da imi place la nebunie. Mie de fel imi place hip hop-ul.

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Da, destul de buna.

| BalonashCuHeliu a răspuns:

E destul de draguta desi nu e pe genul meu:]

| Popmusic a răspuns:

Mie una imi place...mai ales refrenul care e cantat de Connect-R

| adryana_6228 a răspuns:

Da e draguta imi place dar nu prea imi place ca puya a prins fite se crede cel mai tare, pentru el fanii sunt buni numai cand cumpara cd-uri sau dau bani la concerte iar de conect-r c sa zic la fiecare spectacol la care am fost nu am facut rost de niciun autograf(canta apoi pleca) dragut nu? noi suntem puntea lor fara noi ar muri de foame, ca daca nu i-am asculta si nu am da bani pe ei ar fi niste cantareti USORI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e super tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E prea tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da fffffffffffffffffffffffffffffffffffff mult