| cosmin2221 a întrebat:

Va place Michael Jackson? Daca da imi recomanda cineva cea mai frumoasa melodie a lui?

Dau cravata.

Răspuns Câştigător
| Anonimusss a răspuns:

Mie imi place mult They don't care about uslove struck este prea bun ritmul si versurile sunt destul de sugestive...mai imi place si You are not alonelove struck cred ca acestea sunt preferatele mele, depinde si de gust acum... oricum cam toate melodiile lui sunt frumoase

26 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da imi place Michael Jackson dar nu toate melodiile lui...Preferata mea este Dirty Dayana love struck
P. S: Dai cravata?laughinglaughing Poate fundita:-> In fine laughing

| Razvan a răspuns:

Heal the world.Reala.Foarte realahappy

| waXonwaXoff a răspuns:

Cheater,dar am si eu o intrebare:Esti fanul lui de cand era in viata?
Nu ca ar conta,ptr. (in)cultura noastra generala happy.

| AndutzaAndu a răspuns:

Mie imi place They don't care about us, Earth Song, Will you be there, Dirty Diana, Beat it, Man in the mirror, The way you make me feel si multe altelewinking.

| cornculapte a răspuns:

Cea mai frumoasa nu stiu care e, dar sunt mai multe frumoase.
They Don't Care About Us
Earth Song
We Are TheWorld
Beat It
Ben
etc.

| Silvia a răspuns:

Da, imi place.Imi pare insa rau ca l-am descoperit mai mult dupa ce a murit. Cel mai mult imi place This is ithappy.

| miauu a răspuns:

Da :X
imi place
Michel Jackson - Heal the world
Janet Jackson - My baby
Michael Jackson - Diry diana
Michael Jackson - You Are Not Alone
astea sunt melodiile lui care imi plac:*

| Domyno a răspuns:

"Scream"... mi se pare cea mai reusita, mai ales ca o canta alaturi de sora lui...winking

si "Blood on the dance floor" e tare!

| Klara a răspuns:

They don't care about us, cea mai tare love struck
Si bineinteles ca si Thriller, Billie Jean, clasicele astea.

| campanario a răspuns:

Black or white! Preferata mea happy si Scream. Hold my hand, alaturi de Akon suna bine.

| marrr a răspuns:

Mie imi place melodia "I just can't stop loving you", insa "Heal the world", "Gone too soon", " You are not Alone", "Earth song" mi se par frumoase si foarte sentimentale. Toate au cate un mesaj pe care Michael a vrut sa-l transmita ascultatorilor si mi se pare un mod foarte inteligent-prin muzica-.

| AndY_8355 a răspuns:

Bad is the bestwinking love struck

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Toate sunt frumoase:d

Beat it
Give in to me
Smooth criminal
who is it
You rock my world

| justagirlll a răspuns:

Heal the world, will you be there, you are not alone, earth song

| cosmin2221 explică:

Multumesc toate sunt frumoase pacat ca nu pot sa va dau la toti fundite!

| lucib a răspuns:

Michael Jackson-they don't carre about us, prison version:http://www.youtube.com/watch?v=97nAvTVeR6o

| April23 a răspuns:

Mie sincer cel mai mult imi plac Billie Jean si Heal the world. Depinde de gusturile tale, nu cred ca e tocmai bine sa te iei dupa parerile altora. ar trebui sa vezi ce iti place tie.

| yanna_5618 a răspuns:

Michael Jackson -You are not alone
http://www.youtube.com/watch?v=FHVWfXpF4XA

Michael Jackson- Heal the world
http://www.youtube.com/watch?v=6WJrtms8EoQ

Michael Jackson-The Way You Make Me Feel
http://www.youtube.com/watch?v=Vpgub4SjitY&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi place.Preferata mea e asta http://www.youtube.com/watch?v=JVZkhBL679U

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cheater, dar am si eu o intrebare:Esti fanul lui de cand era in viata?
Nu ca ar conta, pentru. (in)cultura noastra generala happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Earth song and Heal the world-my favorites songshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot ai dat fundita... da-mi cravata atuncilaughing

| blaksoul12 a răspuns:

Eu iubesc Dirty Diana:X:X

| aka1nu a răspuns:

Thriller, billie jean, who is it, wanna be startin` something, dirty diana, SMOOTH CRIMINAL

| aka1nu a răspuns:

Smooth criminal, billie jean, dirty diana, heal the world, we are the world, who is it