| Cattalina a întrebat:

Va place sa cantati?tongue faceti ceva lectii?tongue ( canto, chitara, pian, vioara etc...) tongue dau funda la cine face lectiile care le fac eu

Răspuns Câştigător
| allthegoodnamesaregone a răspuns:

Da, imi place big grin fac scoala de muzica(pian, vioara), acum sunt in ultimul an si abia astept sa termin, la vara vreau sa incep sa invat sa cant la chitarahappy

4 răspunsuri:
| Anonim69 a răspuns:

Am facut chitarasad, mi ar fi placut sa fac canto si pian, ador pianul, dar na, asta e:X

| Octaviana_9832 a răspuns:

Ador sa cant!
Am voce. talent dar locuiesc intr-un oras mic si nu imi permit sa fac lectii si nici nu am undewinking. mi-ar fi placut la nebunie dar asta e viata! straight face.

| Casandra a răspuns:

Eu fac canto, orga/pian si mandolina, dar stiu sa cant si la fluier

| alexandramarya a răspuns:

Chitara, pian si vioara