| vreaubebe a întrebat:

Va rog Sa ma ajutati cu o informatie! Am auzit acum o super melody si nu stiu cum se numeste sau cine o interpreteaza dar mi. Se pare super. E Mai Veche ea si suna la refren cam Asa: Eli Eli e Eee ie Eee lipo lipo Eli Eli e... Suna pathetic stiu dar am nevoie de ajutor. e o melodie oarecum indiana, tipul care canta aceste acorduri e fie indian fie arab. Cihiar nimeni nu stie? Va multumesc

P. S canta un tip si are acorduri de muzica de club. help... dau fundita va rog... multu:

3 răspunsuri:
| Echaursi a răspuns:

Artist: Oliver Dragojević
Title: Galeb I Ja

Te-am ajutat?
Funda. tongue

| vreaubebe explică:

Nu e astacrying