| madalinutza a întrebat:

Va rog ziceti-mi si mie cum se numeste piesa cu care incepe filmul cele doua fete ale anei? multumeschappy funda

Răspuns Câştigător
| BlueDreams a răspuns:

Nu e vorba de El rostro de analialaughing). Melodia telenovelei Las dos caras de Ana (Cele doua fete ale Anei), difuzata pe acasa de la ora 14 00, avand-o ca protagonista pe Ana Layeska, despre asta e vorba, din cate ai scris sus, Madalina.Camila-Coleccstionista de canciones, asa se numestewinking

2 răspunsuri:
| ankuta a răspuns:

Wow...am cautat melodia asta si eu de nebuna dar am gasit'o:X:X se numeste "coleccionista de canciones" uite si siteul de pe youtube http://www.youtube.com/watch?v=038hlkBmVT0

| adolfhitler a răspuns:

Rammstein