| Ionica_Mihai_1994 a întrebat:

Va salut, am ascultat o manea anul trecut si n-o mai gasesc deloc, tot ce mi aduc aminte e ca la final zicea ceva de genul "mama ce forme are zici ca-i Kim Kardashian" si se auzea fluierat ca si cum fluiera unii dupa una. Stiu ca radeam la ea.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Da-ne mai multe detaltii, cum arata tipa pe care o fluierau barbatii, sau detalii din videoclip
daca este cantat de generatia de proxeneti care canta actual manele nu ma bag, eu ascult doar alex velea si trapo-manelewinking laughing NOT