| loveiseverything a întrebat:

Vechiul Escape the fate cu Ronnie Radke vocalist sau noul Escape the fate cu Craig Mabbitt? Cum va place mai mult?

6 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

Noul escape the fate cu craig mabbitt:X:X:X: are o voce mult mai buna asta:)pur si simplu vocea lui ronnie nu o suport, iar melodiile care le-a scos cu noua lui trupa falling in reverse sunt varza, parca vorbeste nu canta.
Fa si tu diferanta dintre voci:
http://www.youtube.com/watch?v=rgWr2nln83s&ob=av2e
http://www.youtube.com/watch?v=3YgHcPSUGFA&ob=av2e
;)

| itscloudyoutside a răspuns:

A doua varianta. Dupa parerea mea, Craig e mult mai talentat, iar melodiile lui sunt mai bune. Il iubesc! (Dar cel mei mult pe Monte laughing )

| DreamAutopsy a răspuns:

Escape the fate cu Ronnie Radke.

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Intrebarea asta am pus-o si eu!hee hee
Raspunsul: Escape The Fate cu Craig Mabbitt

| FloRyX002 a răspuns:

Bai,,,stati putin, si ronnie si craig sunt la fel de talentati laughing asta e parerea mea
voi va uitati la cum arata fiecare, se stie ca craig arata mai bine decat ronnie dar talentul conteaza big grinD deci shut up! si nu va mai credeti voi nu stiu ce tongue nu va dati seama cat de mult au muncit astia pentru a se lansa in muzica big grinD

| ledaamabbitt a răspuns:

Escape the fate cu Craig. Craig are o voce mult mai buna happy Si live canta mult mai bine decat Ronnie, parerea mea.