| AmphetamineGirl a întrebat:

Craig Mabbitt sau Ronnie Radke?

5 răspunsuri:
| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Niciunul.Sunt oribili.Parerea measad.nu sunt cu rockul dar cred ca primul Craig e mai ceva ca celalat.na sa nu zici ca m-am bagat in seama si euwinking

| Lolo666 a răspuns:

Ronnie Radke

| RockerChick a răspuns:

Craig se potriveste mai bine cu Escape The Fate, la fel cum se potriveste Ronnie cu cei de la Falling In Reverse.>:d<
Craig are o voce mai profunda pe cand Ronnie mai mult zbiara decat canta (dar este talentat) plus ca il ajuta si look-ul de baiat rau si este so hot \m/ iar fetele sunt innebunite dupa ellove struck ( si eu ma aflu printre ele kiss )... Oricum sunt o mare fana Escape The Fate sau Falling In Reverse, ii prefer pe cei de la Black Veil Bridesthumbs up (BVB) my fav band

| RockerChick a răspuns:

Nu sunt o mare fana... ( scuze, greseala mea ) :d

| RockerChick a răspuns:

Oricum nu sunt o mare fana... ( scuze, greseala mea :d )