| GEO18A a întrebat:

Videoclip vechi romanesc (hip-hop sau rap), cu niste baieti intr-o incapere, pe canapea, care beau si fumau. O fata goala se plimba prin camera. Apare si un preot. Stie cineva cum ii spune melodiei si cine o canta?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Sunt multe cu femei si baieti in hip-hop-ul romanesc insa si cu preot in scena imi vine in minte acum doar :

https://www.youtube.com/watch?v=7c77z26T3K8

nu cred ca e neaparat piesa asta, aici preotul este o preoteasa, dar asta mi-a venit in minte