| Céline7 a întrebat:

Voi ce tara credeti ca va castiga la eurovision 2012?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Până acum, din câte pare, Suedia este principala favorita la câștigarea concursului din acest an. În orice caz, mă aștept să se claseze printre primii trei.

12 răspunsuri:
| rebelmonk a răspuns:

Bulgaria

| DoOdO a răspuns:

Rusia laughing

| ElectricChapel a răspuns:

Grecia. Melodie buna, tipa este si ea buna, are voce okay, dans bun, este perfecta. Dar, dorinta mea este sa castige Mandinga, everyday, mandinga ZALEILAH>>>

| alexxa a răspuns:

Sper din tot sufletul sa castige Germania.Melodia lor e superba :X

| RazvanStefan a răspuns:

Categoric Rusia

| MauiNight a răspuns:

Greciahee hee

| luliluli a răspuns:

Mandinga

| luliluli a răspuns:

Bineinteles, Romania

| LedaMB a răspuns (pentru luliluli):

N-avem nicio şansă.

| eu1893 a răspuns:

Tare am presimtirea ( rea ) ca va castiga Rusia cu babele alea... Si sti de ce? pentru ca sunt diferite... Asa a fost si in 2006 cand a Lordi desi nimeni nu se astepta la asta. Sper din tot sufletul sa nu fie asa. And btw, Imi pare foarte rau de Finlanda ca nu s-a calificat crying(

| marykate11 a răspuns:

Suedia e principala favorita, insa exista zvonuri ca ar face palyback. Printre favorite mai sunt si Grecia, Cipru, Germania si Spania. Castigatorul este posibil sa fie influentat si de resursele materiale(bugetul) tarii din care vine.