| AnnexD a întrebat:

Voua ce sentiment va transmite rockul?

Răspuns Câştigător
| NuclearAssault a răspuns:

Singurul lucru care ma face mandru sa traiesc pe aceasta planeta, imi ridica moralul atunci cand am nevoie, e ca un prieten pentru mine, fiecare melodie imi da cate un sfat, imi tine de urat, deci pentru mine muzica rock=prieten

6 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Salut! Nu stiu daca imi transmite un anume sentiment, dar imi transmite exact ceea ce vreau si ce am nevoie.
Bafta!

| Holocaust a răspuns:

Depinde de mesajul melodiei...
Uneori de tristete,dorinta de libertate, bucurie, euforie...Nu prea tin cont de "tipul" de rock. Poate sa-mi placa si o piesa.fie ea death metal,black metal, metalcore, heavy.sau punk.
Cred ca stii si tu destul de bine.

| Bogdanux a răspuns:

Aproape toate...zic aproape pentru ca sunt si sentimente "de rahat", nu numai profunde, frumoase, etc.

| Lexiiiiiiiiii a răspuns:

Toate sentimentele care se pot transmitee.;:X:X:XX:

| BoAfan a răspuns:

Nici-unu

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Sunt fel si fel de tipuri de,,Rock´´
eu il ador pe cel care contine screamo happy
este un stil de muzica care nu oricine ar rezista sa il asculte
imi da o stare de liniste, uneori de ura, altadata de iubire. depinde ce transmite fiecare melodie in parte