| Ciufiiiiiiix a întrebat:

Voua va place melodia corinei "A ta"?
am pus intrebarea asta pentru ca am auzit la multi :
ce melodie de rahat, etc.
si chiar credeti ca corina arata ca o mumie? laughing

Răspuns Câştigător
| Chαяtreux a răspuns:

Da, e super

4 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Una din melodiile pe care nici să vomit nu merită. O chestie retardată şi penibilă din toate punctele de vedere.
Dar ţinând cont de nivelul la care este industria muzicală din ziua de astăzi, melodia a avut succes la inapţii afoni.

| M25M a răspuns:

Refrenul este simplu si te prinde insa versurile din strofe sunt de-a dreptul gimnaziale, sunt tampite rau.

| Kasia a răspuns:

E o melodie romaneasca.in stilul nostru...oh go on.nu imi place

Răspuns utilizator avertizat