| marialungu a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o chitara, de unde stiu daca e buna .corziile.imi puteti spune de unde sa iau am auzit ca alea de la regh.in sunt bune, sunteti de acord?

1 răspuns:
| nothing29 a răspuns:

Si eu am chitara de la reghin de 2 ani si e foarte buna! corzile o sa ti se rupa pentru ca nu tin o vesnicie... eu de obicei imi iau un set si ma tin cateva luni...big grin chitara mea e pentru ciupit si pot sa tin mult mai usor gamele pe ea, atat dor ca este mai lata, da e oktongue