| Ineedmusicbaby240 a întrebat:

e prima mea intrebare si sper sa primesc multe raspunsuri :* Iertati-mi greselile gramaticale e seara si mi-e cam somn happy.

Am doua probleme happy
Am 13 ani si am dintii strambi, cei de joi sunt strambi si cei de sus sunt crescuti mai de sus (scuzati expresia) mama spune ca sunt drepti dar, nu e asa. Ma uita in oglinda si zambesc...pe naiba. Am niste dintii oribilisi ea spune ca aparatul dentar e prea scump. Sincer mie nu imi pasa daca vor rade copii de mune, vreau doar sa am dintii drepti. Sa zambesc... vreau sa zambesc :'(. Nu am gasit nicaieri un aparat mai ieftin. Imi puteti trimite site-uri va rog cu aparate ieftine dar bune happy si as vrea sa stiu mai multe detalii despre cum se pune, daca va durea, cat timp se tine, daca sunteti dispusi sa ma ajutati va rog dati-mi add si vorbim in privat. big grin

A doua problema :3

Vreau foarte mult o chitara. Nu am cantat niciodata la una si tare mult mi-ar placea. Mama a fost de acord sa-mi dea in fiecare luna alocatia, aceasta fiind 42 de lei si sa strang banii ca sa imi cumpar una de pe net. As vrea una la care sa pot canta sielodii lente happy ce site-uri stiti? Si sa fie bune happy

Funda, raspunsului cel mai bun :*

1 răspuns:
| Elvira575 a răspuns:

La 1 intrebare... poate consulti un dentist, te sfatuie el cu ceva.