| VelvetLight a întrebat:

Vreau sa imi reinnoiesc playlistul de pe telefon, mi-am sters aproape toate melodiile si as vrea idei si de la voi. Am nevoie de melodii romanesti noi si dubstep, chiar si pop, dance ^_^ Ma puteti ajuta? Dau fundita celor mai frumoase melodiibatting eyelashes P.S: Nu vreau linkuri, doar artistul si numele melodiei. Astept cat mai multebatting eyelashes Multumesc! happy

3 răspunsuri:
| AlexandraAlexutsa a răspuns:

Inna-club rocker
inna-july
don omar-danza kuduro
Akcent -feeling on fire
antonia-marionette
liviu hodor -sweat love
50cent-down on me
lora-no more tears
snopp dog-sweat
dan balan-freedom
alexandra stan-get back
play and win-change the world
andreea banica-sexy
connecter-ring the alarm
sasha lopez-all my people
pitbull-give me everything
dj sava-money marker
mohoombi ft akon-dirty situation
matteo-champion
dony ft Elena-hot girls
jeniffer lopez-on the floor

| VelvetLight explică (pentru AlexandraAlexutsa):

Am specificat: melodii noi romanesti. Acestea sunt vechi, tocmai le-am sters din playlist ^_^ Sorry happy

| AlexandraAlexutsa a răspuns (pentru VelvetLight):

Ok stai ca mai caut.