| STEFANXxX a întrebat:

Vreau sa stiu ce credeti despre Metal, rock, nu metal, etc...Sunt daunatoare?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| Downfall a răspuns:

Dăunătoare e prostia celor ca tine

Răspuns utilizator avertizat
| Downfall a răspuns (pentru gorlan):

T/A-ul e făcut ca să dai răspunsuri amuzante şi să te mai destinzi puţin, asta nu înseamnă că sunt idioată sau piţipoancă...
Şi scuze dacă răspunsul meu te-a deranjat, dar mi se pare o întrebare cam stupidă fără supărare
Dar poţi să crezi ce vrei despre mine că eu ştiu că nu-i adevărat şi nu mă afectezi cu nimic
O zi bună

| wforweirdo a răspuns:

Ee na. Manelele sunt dăunătoare. Şi house-ul. Şi toate genurile de căcat pe care le ascultă majoritatea tinerilor. Ai văzut vreodată un rocker să fluiere după tine pe stradă, să strige după tine, să se bage în seamă ca prostu spunând chestii gen "Vai ce bună eşti"? Pentru că eu nu. În schimb, cocalarii şi tiganii fac asta zilniclaughing

| ExTrEmEaLeX a răspuns:

Buna.Sunt un rocker ffff mare si la ce te referi zicand ca sunt daunatoare?

| STEFANXxX explică (pentru ExTrEmEaLeX):

Adica ca atunci cind asculti muzica rock impreuna cu o prietena sau de fata cu parintii ce iti zic, doar pur si simplu cineva mi-a spus ca dauneaza psihic si poti sa devii agresiv sau ceva de genu asta

| ExTrEmEaLeX a răspuns:

Pai mie paraintii imi zic ca nu sunt normali cei ce sunt rockeri dar ei nu sunt cude astea dar prietenii le place foarte mult...:d.Din pacate parintii nu le place cred ca asta iti vor spune si tie bye:X

| Cristianne a răspuns (pentru ExTrEmEaLeX):

Fără supărare,dar nu aș vrea să îți cunosc părinții. Dacă metalul e dăunător,atunci ce să mai zic de manele?straight face
metalul nu este deloc dăunător,ci din contră,îți dă un mesaj,te relaxează,etc.
ps:pe viitor, învață să scrii, te rog.

| ExTrEmEaLeX a răspuns:

Mane din contra dc sa fie daunatoare ele is ca niste locuri in care poti sa-ti exprimi sentimentele fata de cineva:Nervos, Fercirie, Tristete...Tokyo hotel-Tristete, Sepultura-Nervos, AC/DC-Fericire. Funda! te rog!:X:X:X:X:X:XX:X:X

| ExTrEmEaLeX a răspuns:

Bah pai is maturi ce dracu te astepti la ei sa asculte death metal sau black metaL? te inseli maicata ask asa ceva?

| Cristianne a răspuns (pentru ExTrEmEaLeX):

Data viitoare,dă reply, ca să știm și noi cu cine vorbești.Și ce dacă sunt maturi? Spre exemplu, unchiul meu are 36 de ani,și ascultă numai heavy,death și black metal,fiind unul din cei mai mare fani al genului(metal).Ai auzit vreodată de thrash metal? ei bine,afltă că părinții mei ascultă sub-genul ăsta.Dar părinții tăi ce ascultă măi?

Cum spuneam,învață dracu' să scrii, că dacă tu înțelegi ce spui, asta nu înseamnă că ceilalți o fac.

| Allix13 a răspuns:

Nu,idioti zic ca dauneaza eu ascult rock de 4 ani si nu am patit nimic chiar din contra te relaxeaza si iti arata viata asa cum e in realitate, manelele sunt daunatoare ca indobitocesc lumea... poate unii o sa se ia de tine da lasa-i impace si asculta incontinuare...laughingsper ca ti-am fost de folos \m/