| chitaramea a întrebat:

Vreau si eu cantece la chitara pentru chitara

10 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Nu poti sa canti la chitara cu o astfel de exprimare. Trebuie sa intelegi ca omul trebuie sa aiba niste prioritati, mai intai sa invete sa vorbeasca, sa manance, sa bea, sa-si faca nevoile, abia apoi sa invete sa faca si alte activitati. Tu esti inca in primul stadiu de dezvoltare, dar ceea ce e trist e ca ai si internet.

| Duucu a răspuns (pentru OnuOnulică):

Dar niște tabulaturi nu ai? Cum vrei să cănte ea piesa? Dați și voi niște răspunsuri de tot rahatul, doar pentru fundă...

| chitaramea explică (pentru Duucu):

Multumesc ducucent da ar fi perfecte si niste tubulaturi

| chitaramea explică (pentru OnuOnulică):

Mersi onuonulica dar eu de unde pana unde vrei sa stiu acordurile?

| OnuOnulică a răspuns (pentru Duucu):

Ascultă tipule DucuCent, eu nu am dat acel raspuns pentru funda!
Nu ma judeca daca nu ma cunosti si masorati cuvintele.

aaa si Cristina imi pare rau nu mi-am dat seama happy

| Duucu a răspuns (pentru OnuOnulică):

Atunci nici tu nu răspunde dacă nu știi, tipule OnuOnulică.

| Duucu a răspuns:

Ghost riders in the sky, doar pe asta am căntat-o astăzi.

| BlackWaltz a răspuns:

Da' cantece la chitara pentru vioara nu vrei? :-?
Ma rog...http://www.songsterr.com/