| FluturasulVesel a întrebat:

Vreau si eu niste cantari in engleza! Ceva care sa inceapa lent apoi in forta! Cum ar fi ecoute, bonbon! As vrea sa fie lente cateva secunde apoi sa inceapa cantarea! Va rog! Am nevoie de niste cantari in engleza sau in alta limba! Dau funda la cele mai bune cantari! Nu vreau linkurile! Direct numele si numele cantari! Muzica usoara! Multumesc pentru ajutor!

Răspuns Câştigător
| Siiiiia a răspuns:

Ciao!
Am una in romana, faina... https://www.youtube.com/watch?v=ybkS9Mz4qVs
Cu siguranta e ceva diferit ce asculta multi tineri in ziua de astazi.
Sper sa-ti placa.

Bun, si acum ceva in engleza-franceza.

Nightwish - The Islander

Maître Gims - Est-ce que tu m'aimes

Maître Gims - J'me tire

Stromae - Papaoutai

John Newman - Love Me Again

OneRepublic - Counting Stars

B.o.B - Airplanes ft. Hayley Williams of Paramore

Sia - The Greatest

Taylor Swift - Out Of The Woods

Beyoncé - Halo

No, cam asta e lista mea.
Auditie faina.
;)

| FluturasulVesel explică (pentru Siiiiia):

Ms mult!winking s-ar putea ca funda sa fie a ta! Dar mai astept sa vad daca mai raspunde cineva!

| Siiiiia a răspuns (pentru FluturasulVesel):

Eu nu ofer raspunsuri pentru colectie de fundite big grin.
Daca raspunsul meu este de ajutor, ma bucur happy
Numai bine!

| FluturasulVesel explică (pentru Siiiiia):

Uni nu raspund pentru funde! Ci doar pentru a juta cu un sfat sau ceva! Meriti funda! Mai ajutat mult!

4 răspunsuri:
| Neberius13 a răspuns:

Dominia - mountains god's depression
Deși nu-i prea "ușoară"