| Eddii a întrebat:

Vreau si eu nume de melodii asa mai vulgare si muzica cu vresuri asa mai amuzante big grin dau funda :X

Răspuns Câştigător
| ClătităFunerală a răspuns:

Încearcă niște melodii mai hardcore de la maestrul Fuego.

| Metin2CoraMD3 a răspuns (pentru ClătităFunerală):

Fuego rolling on the floor Omule pentru raspunsl asta ti-as da 60 de fundite happy OMFG " Hardcore de la maestrul Fuego " GG pentru raspun

3 răspunsuri:
| DubPhizix a răspuns:

Asculta muzica de la parazitii sau de la margineanu sau cauta parodii pe youtube

| Eddii explică:

Fuego serios? de asta facem misto in pauze.laughing dar ma rog... uiteti-va pe yt la melodia Parazitii feat FUEGO - DUTE'N BRADU MATI