| raulXXX a întrebat:

Ziceti-mi un program de mixat muzicaa usor de folosit!

Răspuns Câştigător
| GenesisXD a răspuns:

Buna, ai spus sa-ti zic un program, atunci doar un program iti voi scrie: Virtual Dj, daca inveti sa-l folosesti, vei face niste lucruri misto, eu una il folosesc de ceva vreme si imi place. Deci spor la lucru.happy

| raulXXX explică (pentru GenesisXD):

Ok daca vrei poti sa-mi zici mai multelaughing. daca vreitonguebig grin

| GenesisXD a răspuns (pentru raulXXX):

Oook laughing): Zulu Dj, MP3Trim,BPM Studio, SoundForge, WaveLab, CoolEditPro, Virtual Turntables, DJ Traktor. Sper sa-ti fie de ajutor.

| raulXXX explică (pentru GenesisXD):

Dar un program prin care pot adauga bass la o piesa nu stii?

| GenesisXD a răspuns (pentru raulXXX):

Pai daca inveti programele de mai sus (sa le folosesti), poti adauga bass, din cate stiu, si la Virtual Dj, dar vad ca esti pornit pe treaba, nu ca ar fi problema mea, dar sa te gandesti la muzica la o ora asa tarzie e superlaughing) (nu esti singurul)

| raulXXX explică (pentru GenesisXD):

Pai daca nu am somn macar sa-mi gasesc o ocupatie!laughing

| GenesisXD a răspuns (pentru raulXXX):

Bun asa, macar nu sunt singura nebuna de pe-aicilaughing) Hai ca facem chat la o intrebare ^^.

8 răspunsuri:
| raulXXX explică:

GenesisXD imi dai te rog id tau!

| GenesisXD a răspuns (pentru raulXXX):

Ok, medy.gabriella (nu mai spun ca nu trebuie datlaughing)