| OctavianDanielMaria a întrebat:

Adam si Eva au transmit genele lor copiilor lor?

9 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

"Nu"/"Da". Acum ce? Cu ce te ajuta ca ai aflat raspunsul la intrebare?

| alex598 a răspuns:

Da

| Stefan2267 a răspuns:

Da

Răspuns utilizator avertizat
| Stefan2267 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Acea țărână a fost transformata în celule, cromozomi, sânge și tot ce alcătuiește corpul uman.

| gabicoo a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Genele au fost transmise în format digital prin email!
winking

Răspuns utilizator avertizat
| Stefan2267 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Pai nu scrie, dar am scris si eu o posibilitate. Un om va trebui sa retina mereu urmatoarele: Stiinta si Teologia se vor contrazice intotdeauna. Intr-o zi, sper, vor gasi o cale de mijloc si... Nu stiu, ar putea inventa Stiinta Bibliei, zic si eu!

Răspuns utilizator avertizat