| lanoniml a întrebat:

Ascultati foarte bine:Stim cu totii ca satana e raul.Eu imi dau seama cine e si vreau sa va spun,credeti-ma,sincer, CAPRICORNII sunt satana! Nu stiati? Atunci va spun eu. Sper sa va feriti de ei! Toti diavolii trebuie distrusi si despre ei se stie destul de bine ca sunt ascusi si ispititori.Capricornii sunt atractivi si par draguti,nu? Uitati-va aici:
Oficializat, se intelege foarte bine ca satana e in zodia capricorn: si toti capricornii sunt ai lui
http://satanismul.blogspot.ro/2010/01/satan.html
ce tampenii se scriu aici...cica e frumos.
FITI ATENTI,nu are nici o treaba cu varsatorul, cum scrie in mizeria aia.dar faza cu capricornii e chiar ADEVARATA.Mereu am crezut ca e asa cum am scris mai sus, dar azi am aflat ca se si spune ca e asa.

25 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Ai febra?

| Esperança a răspuns:

Zodiacul - o invenție a omului pentru a prosti lumea.

| Woodenpints91 a răspuns:

1. Sunt capricorn
2. Nu cred în zodii, mi se par o chestie retardată.
3. Nu m-ar deranja să fiu eu ăla rau, dar ştiu că nu există, deci nu mă prea agit.
4. Aberezi.
5. Chiar aberezi. Ia o minge, joacă-te afară.

| doctorandus a răspuns:

Medicamente, medicamente!

| danay72 a răspuns:

Biblia arata ca Satan are influenta asupra intregii omeniri nu numai asupra unei zodii. 1Ioan5:19.Apoi Biblia condamna orice forma de spiritism, inclusiv horoscopul.Deuteronom18:10-12

| Mădă0611 a răspuns:

rolling on the floor))) Zodia Capricorn
21 decembrie - 19 ianuarie laughing) 25 decembrie e pe acolo laughing Are si culori preferate, ce vrajeala laughing
Basme, povesti, bancuri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cracopirnul este o zodie mult mai buna decat vomitatorul.

| lanoniml explică (pentru anonim_4396):

E clar ca te-a influentat.Nu-i adevarat deloc! Invata-te sa scrii mai intai.Nici nu stii despre ce-i vorba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai scris; dovazi? si eu trebuie sa invat sa scrie? vai de mine.tu are dreptate.

| Pufuletica98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Scriam de pe telefon si ecranul e mic ce vrei.Am scris si rapid pentru ca ma enervez cand cineva nu ma intelege! Compriende?

| lanoniml explică (pentru Pufuletica98):

Cica"compriende".Nici nu se scrie asa.
Disperata mai esti...ti-ai pus si nume acum rolling on the floor Se vede ca esti exact invers.....satana draq.

Răspuns utilizator avertizat
| Zeflemitoarea a răspuns:

Buuuuuuun. Şi eu sunt zodia vărsător.
Grupul ăla de clovni transpiraţi e condus de un satanist, cică.

Thomas24 iulie 2012, 08:52

,,ah, pai grupul nu îl administrez eu, ci un alt satanist spiritual din Bucuria lui Satan. Probabil va trebui să aştepţi puţin (maxim 24h)."
Satanist spiritual? Un satanist care face mătănii sau Thomas ăsta îi prosteşte pe fraieri cu spiritualismele lui?
Cât despre zodii, nu au logică. Şi cei din zodia capricorn nu aruncă fulgere din ochi, cum sugerează subtil fanaticul ăla, care dacă mai stă puţin o să zică că ciorba e lucru diavolesc.

| NoShit a răspuns:

Excepţional. Ai reuşit să-mi înveseleşti ziua. Hahah.

| Pufuletica98 a răspuns:

Pai eu sunt capricorn si sunt foarte credincioasa.Sunt de partea Lui Dumnezeu si al fiului Sau Iisus Hristos.Da-mi macar o prova ca cea ce ai zis este edevarat. Uite pana si Ema5 te crede nebun!

| EmaS a răspuns (pentru Pufuletica98):

Si eu sunt capricorn, stai linistita!

| lanoniml explică (pentru Pufuletica98):

Atunci de ce ti-ai pus poza aia MASONICA La avatarul TPU?
rolling on the floor)))Te dai de gol singura!
Nu stii ce reprezina Masoneria? chIAR Pe S. laughing
Ce va zic eu?

| Pufuletica98 a răspuns (pentru lanoniml):

Bai esti bou si chior! Eu sunt impotriva masoneriei si a sectei illuminati de aceea am pus un avatar anti illuminati.Stii ce inseamna anti? Inteamna impotriva.

| lanoniml explică (pentru Pufuletica98):

Daca erai asa de bun faceai semnu ala mai vizibil.....Asta nu am observat...

| phantomitza a răspuns:

Cea mai tare faza la final( acestea mi-au fost dictate de satana insusi rolling on the floor)) ) m-am distrat pe bune. Sfat: Nu mai crede in prostiile astea si daca chiar vrei sa afli citeste Apocalipsa lui Ioan iti spune acolo mai multe e ultima carte din Noul Testament.

| alina141619mm a răspuns:

Mda ...asta cred ca e nimereala...1 sunt capricorn
2 sunt satanista
3 n-are legatura cu zodiile
4 o samnatta de adevar da, eventula pentru ca suntem usor de influentat dar si de aprins luam decizi pe moment purtaty de sentymente, de asta suntem usor de ademenit sa zic asaa, iar satanissmu daca nu cunoastety nu comenaty si numai cauta pe google toate prostyle despre asta ca nci 10 la suta nu-s reala sunt facute in majoriatete de oameni ce se cred destepti si cu lipsa de oacupatye

| lanoniml explică:

Da au trasaturile lui satana......nu am zis ca is ca el ci doar ca-s ai lui

Răspuns utilizator avertizat
| lanoniml explică:

Exista mari dovazi ca satan=capra(capricorn). Daca nu ma credeti, cautati si informati-va.