| anonim_4396 a întrebat:

Ati fost vreodata la ghicitoare sa va faca descantece ca sa va visati ursitul? Daca da, l-ati visat sau nu?

8 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Lasa prostiile, tigancile alea nu fac altceva decat sa minta sa ia banii la fraieri, realizezi ca nu este posibil o previziune de aceasta natura

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Mi se pare absurd in aceste circumstante de deschidere a portilor informatiei, sa luam in serios vorbele gicitoarelor.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Dumnezeu interzice acest lucru

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Salut. Iată cum explică Biblia originea visurilor: Căci din mulţimea grijilor vin visele şi există atâtea deşertăciuni şi cuvinte.
Şi specialiştii în domeniul psihiatrii spun că visurile sunt rodul proprii gândiri.
De aceea, dacă vei încerca să te gândeşti destul de mult la un anumit ursit, foarte probabil că-l vei visa fără ajutorul vreunei ghicitoare.

| CannbalCorpse a răspuns:

Daca muierile alea ar putea sa zica ce se va intampla in viitor de ce nu castiga la loto? Vezi "ghici" doar ghiceste nu stie ceva ce este real si sigur happy

| CryChristiAN a răspuns:

Doamne fereste. Nu te du! Nu stii cu cine ai de-a face. Scris este ca cei ce se duc la vrajitoare pierd taina Botezului, a Nuntii si a Mirungerii. O sa pierzi legatura cu Dumnezeu. Vrajitoarele se folosesc de demoni. O data ce ai ajuns la usa lor, deja ai ''devenit'' una cu ei.
La fel, scris este ca destinul si sfarsitul oricarei fapturi este hotarat inaintea Domnului.( vezi Genesa la Potopul lui Noe).

| Ebixa a răspuns:

Da am fost sa-mi ghiceasca nr la loto dar nici o sansa deci sa le chis in freza.