| Alissonn14 a întrebat:

Cat de des visati? Care a fost cel mai negru cosmar pe care l-ati visat? Ati visat vreodata acelasi lucru de mai multe ori? As vrea cat mai multe raspunsuri love struckhappy.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Am visat de vreo 2 ori la rand ca a murit buicamiu in 2 feluri complet diferite. Dar visurile aveau legatura, adica in al 2-lea vis am visat ca ma trezesc din somn si faptul ca a murit bunicamiu in acel fel a fost fals, dar apoi chiar in ziua aia a murit. 2 vise infricosatoare rau :-s. Dar tu?

| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!
Nu prea visez des. Când o fac, am vise ciudate. Unele sunt normale dar în același timp ciudate.Cel mai negru coșmar al meu?thinking Am avut mai multe vise negre, nu am un cel mai cel însă am unul pe care l-am visat de mai multe ori:se făcea că alergam pur și simplu dar mă aruncam într-o prăpastie.Nu știu motivul dar am visat de multe ori asta.

| Andrada_2595 a răspuns:

Pai nu visez asa des dar cand o fac visez acelasi lucru cum ar fi ca imi moare tatal intr-un accident grav si ma trezec plangan e ceva groaznic sa visezi asa ceva crede-ma!