| CherryGirl67 a întrebat:

HEYbatting eyelashes

Ati patit vreodata sa visati ceva si peste ceva timp sa se intample cam ce ati visat?

fundalove struck

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,da de multe ori am visat ceva si apoi visul s-a adeverit.De exemplu un vis care a devenit realitate a fost acela ca m-am intalnit pe strada cu baiatul de care imi placea si mi-a cerut numarul si am ajuns sa fim impreuna,si dupa ceva timp,nu foarte mult,chiar s-a intamplat, bine nu fix ca in vis dar aproape, nu imi venea sa cred.Eu placeam un baiat foarte mult dar nu vorbeam deloc cu el,dar gandul era la el si speram sa am ocazia sa vb cu el si intr-o seara am iesit cu o prietena la o plimbare si era si el cu un prieten si s-a bagat cu mine in seama,am facut cunostiinta desi eu stiam cum il cheama, am povestit, am glumit iar cand am plecat mi-a cerut nr de tel si apoi dupa 2 zile m-a sunat si ne-am intalnit. Spre fericirea mea m-am bagat cu persoana cu care imi doream sa fiu...si parca nu imi venea sa cred ca chiar e adevarat.Ar fi bine daca s-ar adeveri si alte vise de-ale mele...

4 răspunsuri:
| CARMENCITA a răspuns:

Da.Am visat ceva si chiar s-a intamplat aproape ca in vis.Nu trebuie sa te ingrijorezi se intampla foarte rar asta si nu tot ce visezi devine realitate.Sunt un fel de premoniitii sau pur si simplu a fost ceva intamplator, o coincidenta.Se intampla si coincidente si nu se poate spune ca ar fi premonitii. Sper ca ai inteles ce am zis.Adica tu te gandesti azi voi avea bani si intamplator gasesti pe strada bani, poate fi mai degraba coincidenta, decat premonitie.Nu ai de ce sa te ingrijorezi.Eu uneori visez numere la loto, dar rar si maxim trei asa ca slabe sanse de castig mai ales ca nu joc.E o coincidenta ca se intampla ce visezi sau esti o persoana mai speciala care uneori are premonitii.Acum depinde si ce ai visat si ce s-a intamplat in realitate ca nu ai spus.

| Frogie a răspuns:

Da, simple coincidente.

| Lilia2621 a răspuns:

Da, a fost... mereu visam ca ma sarut cu baiatul pe care il iubesc, si peste un timp chiar ne-am sarutat. Am visat ca ma cert cu o prietena dintr-un motiv, si peste citeva zile ne-am certat chiar din acel motiv de care am visat...

| Tanya4you a răspuns:

Depinde...mie nu mi s.a intamplat ce am visat, dar s.a intamplat ca peste cateva zile sa ma intalnesc cu acele persoane.am visat k eram cu varamea pe o bank si a venit si un tip si nupa cand am avut nunta am vb cu el si la nunta eram cu acea fatatongue:X:X