| DamianIan a întrebat:

Ati fost vreodata martoii unui miracol? Daca da care?

16 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Am băut doar câteva beri şi m-am îmbătat miraculos de repede. De obicei dura mai mult.

| OOOLEOOO a răspuns:

Miracole se intampla in fiecare zii iar cei care au ochi si se uita aia vor vedea miracolul iar cei care au ochi si nu se uita aia vor vedea doar semnul intrebari happy Pace tie happy

| seagate a răspuns:

Am vazut odata un ateu care si-a scris corect numele.Stai putin, parca era totusi agnostic. rolling on the floor

| StopRacism a răspuns (pentru seagate):

Mi se pare o insulta la adresa noastra ( ateilor). La voi, crestinii, Dumnezeu nu v-a spus sa va iubiti apropele? Chiar daca noi nu credem in ceva supranatural asta nu inseamna ca trebuie sa fim injositi.

| axll a răspuns (pentru StopRacism):

Nu sunt crestini, sunt o leahta de ipocriti care sunt mult mai prejos decat ceea ce numesti om. sunt tot ateu si ii inteleg pe cei care cred in ceva supranatural. asa au fost invatati sau educati. nu este problema mea. dar unde sunt dogmele crestine si comportamentul de crestin pe care ar trebui sa le aiba? ei tot ce stiu este sa blameze, sa blesteme, sa injoseasca si sa gandeasca total in contradictie cu invataturile crestine. le e greu sa inteleaga diversitatea si faptul ca unii oameni se bazeaza pe ratiune si logica. asa au inteles de la parintii lor ca trebuie sa fie. cei care intr-adevar au inteles ce inseamna crestinismul sunt putini, chiar foarte putini. restul...sunteti niste ipocriti!

| seagate a răspuns (pentru axll):

"leahta de ipocriti"
Si eu ce spuneam analfabetu' lui peste.
Ca nu sunteti in stare sa va scrieti corect macar numele.
Unde ai auzit tu de cuvantul" leahta"?

| axll a răspuns (pentru seagate):

Sleahta de ipocriti. este o greseala de tipar. dar daca auzeai de cuvantul "sleahta" cu siguranta stiai ce vreau sa spun si iti dadeai seama ca a fost o greseala de tipar. ŞLEÁHTĂ, şlehte, s.f. 1. (Peior.) Clică, bandă; gloată, ceată. acum vreau sa vad cum ma contrazici si o sa imi spui ca stiai de fapt ce inseamna.

| StopRacism a răspuns (pentru seagate):

Sunt sigur ca esti un copil ( 14-22) de ani care mai are inca multe de invatat si ca nu ai nici macar un gram de tupeu sa ne spui asta in fata ( ateilor ), asa ca iti dau un sfat : inainte sa zici ca altii sunt analfabeti, scrie si tu macar bine #:-o... " analfabetul " ca idem se pronunta. iar daca cineva are o greseala de tipar asta nu inseamna ca e analfabet.
In rest ce pot sa spun... va urez succes sa ajungeti in rai ca la cate faceti nu prea aveti multe sanse

| MeGusta a răspuns:

A zambit profa de chimie. True story.

| hunterpainting a răspuns:

Seara ma culc si dimineata ma trezesc.
in fiecare zi
deci mai multe nu doar 1

| AndreeeexD a răspuns:

Da.Cand vecina o dat seara la 10 manelele la maxim. happy

| XxLorenaxX a răspuns:

Eram odata in biserica mea, si am vazut maretia lui Isus Hristos, intr-adevar,
Ma simteam foarte bine (incredibil) si plina de pace, Era cea ce o primeasca oamenii lui Dumnezeu. Vederea aceasta nu a durat mai mult de o secunda, cat sa dai din ochii.

| DamianIan explică (pentru XxLorenaxX):

Ma bucur ca a postat cineva un raspuns care are o legatura logica cu intrebarea.

| Allrc24 a răspuns (pentru DamianIan):

Din pacate vad ca am dreptate...
http://www.TPU.ro/......a-colcaie/

tu ai fost martor? chiar as fi curios sa vb cu cineva despre lucrul asta

| DamianIan explică (pentru Allrc24):

Poti sa dai add la idul meu damian.istrate

| aL3xzz a răspuns:

Da. am fost "martoi " la un miracol laughing la miracolu ca trebuia sa fiu mortstraight face acum desi traiesclaughingstraight facechiar nu stiu cum am scapat dar neahh, sunt in viatalaughing) straight face