| Eroare404 a întrebat:

Ati stat vreodata la coada la moaste?

8 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Nu, mi se pare o prostie. Sunt crestin, dar nu m-as inghesui sa pup niste cadavre. Nu cred ca Dumnezeu te iubeste mai mult daca faci asta.

| R0R0 a răspuns:

Nu

| Felys a răspuns:

Am stat in copilaria mea la foarte multe cozi,lungi si interminabile,la paine,la carne,la lapte, inca mai stau la cozi la medic, prin diferite institutii, dar la moaste nu o sa ma duc sub nici o forma, nu-i de mine

| PedoBarbie a răspuns:

Da. La toate moaștele stau la coadă să le pup.
PS:Mai sus eram sarcastică.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a fost nevoie. daca ai credinta nici nu trebuie sa mergi acolo, mila si puterea domnului e oriunde ai fi, iar sfantul respectiv, nu cu puterea lui face ce face ci cu puterea Domnului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu crezi ca acolo se sta la coada? laughing

Cand se da liber la moaste toate oile devin vaci si in timp ce se imping incep sa urle : Muuuuuuta-te.

| IvanMihai a răspuns:

Nu am stat la coada la moaste niciodata! Dar am fost la manastire!

Nu vad cu ce ar deranja pe cineva modul in care isi petrece altcineva timpul!