| AdiaconiteiTudor a întrebat:

Buna seara TPU, eram pe Youtube si pentru o fracțiune de secunda am vazut o femeie goala, dupa aia am închis telefonul si nu am mai intrat pe Youtube. Nu m-am uitat cu intenție. Se considera păcat?

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu exista asa ceva pe Youtube. Ai vazut asta pe alt site.
Daca esti virgin, e bai mare!

| Holiday a răspuns (pentru darrio2007):

Cum dracului sa nu existe?! Ce va place sa bateti campii...

https://www.youtube.com/......tps?/watch

Sunt zeci de mii de femei si barbati dezbracati pe Youtube.

| darrio2007 a răspuns (pentru Holiday):

Aaa, scuza-ma! Există, intr-adevar, pentru cei care cauta doar asa ceva.

| Holiday a răspuns (pentru darrio2007):

De fapt exista pentru toata lumea. Multe dintre filmele in care apar persoane nude au tematica medicala, cosmetica/ingrijire corporala, sau artistica.

| darrio2007 a răspuns (pentru Holiday):

Deci nu au conotatie sexuala, e clar.

| Holiday a răspuns (pentru darrio2007):

Exista si care au conotatie sexuala. Dar care-i discutia de fapt?! Ideea era daca poti vedea oameni dezbracati pe Youtube. Iar raspunsul este unul singur: DA! Multi.

| darrio2007 a răspuns (pentru Holiday):

Ok. O seara placuta!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe Youtube nu sunt femei goale, ne trolezi degeaba

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este păcat, dacă consideri tu că este păcat.

| Catrice a răspuns:

Da

| CostinAlamariu a răspuns:

Aș zice că nu

| LordCristobal a răspuns:

Eu zic ca ar fi o binecuvantare sa o vezi pe una nud asa usor.

| SingleForOne a răspuns:

Teoretic, nu, dar este la fel ca și când cazi și te murdărești. Presupun că nu ai fi căzut pentru că ai vrut, ci un accident, dar tot trebuie să te cureți, hainele posibil să le speli dacă sunt foarte murdare. Tot trebuie să te cureți sufletește de acel păcat, lucrul impur pentru suflet.

| Zgabi64 a răspuns:

Fra nu-su cum sa-ti zic da pe Youtube nu gasesti femei goale nu stiu ce sa zic de tine pacatosule!

| Ajakakd a răspuns:

Desigur ca nu e, dacă tu nu ai vrut sa vezi asta.