| MonyMoniq a întrebat:

In sezonul 1 nu m-am uitat la pariu cu viata, doar in sezonul 2. Dar am vazut pe youtube ca Andrei a fost inchis, imi puteti spune de ce a fost inchis?

Răspuns Câştigător
| kitten15 a răspuns:

Pentru ca la ziua Sarei s-a urcat beat in masina noua a acesteia si a facut accident. In masina se afla si Bubu care a fost ranit grav.

| MonyMoniq explică (pentru kitten15):

Ms!:*

| MonyMoniq explică (pentru kitten15):

Imi mai poti spune cate ceva despre filmul acesta(in mare). Din primul sezon. Dupa ce a fost arestat ce s-a mai intamplat.Ma gandesc k i-a dat drumul(dupa cat timp?)...

| kitten15 a răspuns (pentru MonyMoniq):

Aa pff pai nici numai stiu.
Nu l-am mai urmarit de mult timp si am cam uitat, adica am inceput sa ma uit la mai multe seriale dupa ce s-a terminat sez 1 si am o mare varza in cap.
Cauta si tu pe net poate gasesti niste rezumate.

Good luck :*