| yubireeterna a întrebat:

Am sa va povestesc ce am pait aseara eu si sotul meu! Poate ca uni dintre voi nu o sa ma credeti sau poate ca o sa radeti dar ce urmeaza sa va povestesc chiar s-a intamplat! sunt mama a unui bebelus de aproximativ 4 luni! Aseara l-am pus sa doarma cu mine si cu sotul meu in pat deoarece este racit si daca i se intampla ceva peste noapte din patut eu nu as avea cum sal aud! Am pus copilul la perete eu la mijloc si sotul meu la margine! La ora 6 dimineata sotul meu s-a trezit pentru ca cineva tragea tare de usa A intrebat de foarte multe Da cine este da dar nu a raspuns nimeni Dupa care s-a uitat in pat dupa copil Dar spre ingrozirea lui copilul nu mai era in pat A inceput sa strige speriat in acel moment m-am trezit si eu speriata si zbierand pentru ca l-am auzit pe el! Neam uitat si copilul era in Lada cu lemne care era in spatele patului nostru! Era pe burta statea acolo si ganganea ingrozita l-am luat l-am dezbracat tot sal verific daca are ceva dar nu avea nimic semn ca nu a cazut oricum nu avea cum sa cada din pat acolo dar alta explicatie nu am! Ce sa putu intampla? Daca este pe site vreun om credincios sau care stie va rog astept un raspuns Cum a ajuns copilul meu acolo si ce a fost bataie din usa suntem foarte ingrozitit si eu si sotul meu! Va multumesc

29 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Un copil de patru luni se trezește când vrea el și se mișcă!
Cum de a luat-o spre lada cu lemne, este explicabil, că în partea opusă erai tu și erai un „obiect ", mult prea greu de deplasat, pentru forța lui actuală și a pornit-o, unde a găsit cale liberă.

Nu știu cine bătea la ușa voastră la ora 6 dimineața!

Dacă prin „ călătoria", în lada cu lemne, a modificat poziția unor lemne, niște lemne care se lovesc una de alta, pot fi înțelese de un om care doarme, ca bătăi în ușă.
Era pe burta statea acolo si ganganea.

Normal la 4 luni începe să se deplaseze „ de-a bușelea", și fiind obosit după această deplasare, se oprise „ pe burtă ".

Ce ai povestit tu nu are nici o treabă cu religia, ci cu prostia ta și a soțului tău.

Copii mici, nu trebuie puși în același pat cu adulții.

De aia se fac paturi speciale pentru copii mici.

| MMihai a răspuns:

Tu în somn, ( involuntar), ai aruncat sugarul, în lada cu lemne!

Nu a bătut nimeni la ușă, au căzut niște lemne.

De aia copii, mai mici de 10 ani, trebuie să doarmă, în paturi separate, de ale adulților.

| Inferno a răspuns:

Numarul oamenilor care sufera de un retard mintal este in crestere...

| LoveToHate a răspuns:

JALNIC!
Poate coplilul e somnambul.

| RAY a răspuns:

Ce basme frumoase, stai sa-mi iau popcornul sa savurez toata povestea asta de rahat religioasa

profilu meu =blog

| miriam18 a răspuns (pentru RAY):

Poate tie ti se pare o poveste de rahat cum zici tu dar tu esti prea incult. Nu mai raspunde la astfel de intrebari daca nu te pricepi saraca femeie e speriat

| evenso a răspuns (pentru miriam18):

Chiar face troll, uite ce a mai postat:

http://www.tpu.ro/......gici-este/

| RAY a răspuns (pentru miriam18):

Cine e incult tu care jignesti o pers straina sau eu care am vb civilizat?

| rocco09 a răspuns (pentru RAY):

Imi spui si mie ce vezi religios in povestea asta?

| RAY a răspuns (pentru rocco09):

Atunci ce cauta intrebarea la cat asya?

| Mădă0611 a răspuns (pentru evenso):

rolling on the floor si mi s-a facut mila de ea ca nu am vrut sa imi spun parerea, sa n-o jignesc cumva

| rocco09 a răspuns (pentru RAY):

Si totusi nu ai raspuns la intrebare, simplu fapt ca e postata la rubrica asta si considerata de tine de rahat nu inseamna ca e religioasa

| evenso a răspuns (pentru Mădă0611):

Ehhhh, eu parca le miros pe astia, dar a fost cand doar dupa un timp mi-am dat seama ca ceva nu e in regula laughing

| Thunderstruck a răspuns (pentru miriam18):

Faci pe altii inculti cand habar n-ai sa scrii? In plus ai o exprimare de toata jena.

| miriam18 a răspuns (pentru RAY):

Cu ce team jignit imi poti spune sa stiu si eu din cate vad tu esti cel care jigneste toti oamenii si da esti un incult si un copil ce trebuie sa mai cresti la minte.Succes!

| miriam18 a răspuns (pentru Thunderstruck):

Du-te undeva mah prostule esti un tampit

| Thunderstruck a răspuns (pentru miriam18):

O sa ma duc dupa ce inveti sa scrii...

| Narfundo a răspuns:

Cum? Noi nu ne-am cunoscut? =) Intreaba utilizatorii pe aici si poate vei incepe sa pui intrebari serioase.

| Demonull a răspuns:

In primul rand numele a fost primul motiv pentru care refuz sa-ti dau un raspuns rational in al doilea rand intrebarile anterioare.

| Allrc24Orthodox a răspuns:

Sincer altceva mai bun nu ai de facut. e chiar asa o placere sa faci trolling?

| miriam18 a răspuns:

Poate casa ta este bantuita sau cel rau umbla dupa copilul tau daca nu este botezat

Răspuns utilizator avertizat
| dracu14 a răspuns (pentru miriam18):

Lasa bautura ca nu iti face bine, cica ''Poate casa ta este bantuita sau cel rau umbla dupa copilul tau daca nu este botezat '' laughing)

| miriam18 a răspuns (pentru dracu14):

Nu are rost sa vorbesc cu oameni bolnavi la mansarda pa pa

| dracu14 a răspuns (pentru miriam18):

Eu sunt bolnav la mansarda sau tu pentru ca visezi case bantuite si spirite care alearga dupa copii nebotezati

| miriam18 a răspuns (pentru dracu14):

Tu esti inca imatur

| yubireeterna explică:

La ce te referi cand spui trolling? Ce inseamna

| yubireeterna explică:

Mai sus am povestit ce i sa iintamplat verisoarei mele si sotului iei nu fac nici un troling eu sunt lezby si cei cu asta ce am scris mai sus chiar s-a intamplat! si cei care va bateti joc aveti grija ca poate chiar o sa vi se intample si voua