| mentholinks a întrebat:

Care e viziunea voastra despre Dumnezeu? Ce credeti despre maiestatea Sa?

5 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Ca nu exista asta cred.

| halogen001 a răspuns:

E Bau-Bau happy

| dany1988122 a răspuns:

Pana acum ar fi Big Bangul, asta pana o sa descoperim altceva.

| dany1988122 a răspuns (pentru dany1988122):

Dar nu trebuie sa il periem.

| Cozmea022004 a răspuns:

Dumnezeu e peste tot. El observa tot ce faci,si iti da greutati in functie de ce faci rau,sau doar sa iti testeze credinta. El ne iubeste pe toti si este ca un tata pentru toata lumea. Practic, noi suntem pe Pamant ca la un test. Dumnezeu ne-a trimis pentru a ne testa credinta si pentru a vedea daca mergem in Rai sau in Iad. In concluzie, trebuie sa il vezi pe Dumnezeu ca pe un tata, dar trebuie sa il vezi ca si un imparat, si sa fii credincios si sa te spovidesti si impartasesti.