| RAY a întrebat:

Cat de importanta este religia in viata ta?

13 răspunsuri:
| OOOLEOOO a răspuns:

In prezent are un rol important din punct de vedre psihic, dar si educational din punctul de vedere al ingrijiri corpului.

Se afla pe aceeasi dreapta cu importanta socializarii in viata.

| danay72 a răspuns:

Relatia cu Dumnezeu si aplicarea principilor biblice sunt primul loc in viata mea.De fapt, chiar Isus a zis ca trebuie sa punem pe primul loc lucrurile spirituale.Matei6:33

Răspuns utilizator avertizat
| Azµre a răspuns:

0 %

| Zenit313 a răspuns:

Nu exista calificativ din moment ce sunt ateu...

| RAY explică (pentru Zenit313):

Da stim ca vei petrece in iad vesnic stim

| Zenit313 a răspuns (pentru RAY):

Sunt toti prietenii mei acolo! Tutun, alcool, droguri, femei, masini....si nu iti dauneaza sanatatii! happy
In Rai e plictiseala, numai oameni plictisitori...

| RAY explică (pentru Zenit313):

Sincer viata vesnica e o suferinta nu o fericire, moartea e o liniste tacuta si permenenta, as vrea doar sa stiu cum va evolua stiinta si ce a cauzat acel big bang inainte sa mor

| Zenit313 a răspuns (pentru RAY):

Glumesc,eternitatea este cea mai grava forma de tortura indiferent ca esti in Iad sau in Rai...

| dracu14 a răspuns:

La fel de importanta ca tv-ul...

| Voidwithin a răspuns:

Poi in mare parte religia reprezinta un stil de viata...

| Skit333 a răspuns:

In iad mai e si lava ca sa stii :-)

| RAY explică (pentru Skit333):

De halva sau de ciocolata?