| Roses a întrebat:

Ce credeti? http://youtu.be/9pntHxxdU7U

9 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Fericit e cine are pe Isus ca Salvator,
Caci in ziua incercarii El ii vine in ajutor!
Numai cu Isus alaturi de nimic eu nu ma tem
Si in ceasul incercarii, El raspunde cand il chem!

| Raniia a răspuns:

Dragă Tată, ce onoare este să stiu nu doar că mă iubesti, ci că Îti place de mine.Această constientizare îmi oferă îndrăzneala si încrederea de a-mi atinge potentialul maxim pentru care m-ai creat.Mă bucur din ce în ce mai mult de harul Tău, pe măsură ce le descopăr si altora acest adevar, în Numele lui Isus.Amin.O zi binecuvantată!

| Roses explică (pentru Raniia):

Si tie la fel. Domnul sa te aiba in paza si in Mana lui de Tata!

| Trinitas a răspuns:

Cartofii sunt maro.
Cântecul e naşpa.
Poezia n-are sens.
Ţâţe.

| Woodenpints91 a răspuns:

O melodie nasoală care nu mă pasionează şi pe care nu am răbdare să o ascult. Trebuia să cred altceva?

| shadovv a răspuns:

Cam... mediocru.

| PreaSfintitu a răspuns:

N-am rezistat mai mult de 10 secunde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cateva clipe au inceput sa-mi creasca aripi...bai, si-am uitat cheia in broasca inainte sa-mi dau drumul pe geam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrajeli romanesti