| anonim_4396 a întrebat:

Ce firma pentru servicii funerare din Bucuresti imi recomandati?
Am vorbit cu cei de la Arcade: http://serviciifunerarearcade.ro/ si par ok. Au servicii complete. Alte sugestii?

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Vorbesti serios? Chiar conteaza?
Miroase a troll.

| plicc a răspuns:

Unchiul meu a fost inmormantat cu unii care se numesc Memoris de prin Militari. Am auzit rudele vorbind ca a fost ok coliva si au fost multumiti de cum s-au comportat. Mie nu prea imi place sa mananc coliva de la inmormantari.

| plicc a răspuns (pentru plicc):

Am gasit si adresa lor daca te intereseaza sa ii contactezi www.memoris.ro