| ElaIliesi a întrebat:

Ce servicii de chauffeur, airport transfers recomandati? La firma la care lucrez vor veni niste parteneri din Olanda si vrem sa aranjam sa ii astepte masina la aeroport si apoi sa fie la dispozitia lor 8 ore prin Bucuresti.

Răspuns Câştigător
| gookan a răspuns:

Incearca cu cei de la https://www.davidintercar.ro/ Am avut nevoie de airport transfer si servicii similar cum aveti voi si au fost foarte profi.

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar in ce limbă scrii, ce inseamna chauffeur? Traducere te rugam

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai elegant ar fi cineva din firma sa facă asta...

| mihai69 a răspuns:

Black Cab zic și eu.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Recomand firmele cu licenta in transport persoane. Nu stiu din Bucuresti, dar in general firmele care au autocare si microbuze, au si masini mai mici (dube de 8+1 locuri), pe care lucreaza tot dintre soferii lor profesionisti.
Diferenta dintre un sofer de autocar si un taximetrist e clara. Soferul de autocar e calm, imbracat frumos sau chiar in uniforma, disciplinat samd.
Deci, sunati la o autogara mai eleganta.

| Goete a răspuns:

Eu cand am fost in Germania ne-au asteptat partenerii de afaceri in persoana si au stat prima zi toata ziua cu noi la restaurant, berarie, vizita oraselului. A doua zi am inceput afacerile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste cu cei de la BlackCab si obtine o oferta preferentiala pentru ce ai nevoie happy iti pot pune la dispozitie exact ce ai cerut mai sus.

| KR0N5TADT a răspuns:

Cunosc doar servicii de șofer.

| fojafi2334 a răspuns:

Utilizarea serviciilor de transfer de la aeroport precum AtoB http://atobtransfer.com/united-kingdom/east-midlands-airport-taxi/ a schimbat jocul pentru experiența noastră de călătorie. A oferit cu adevărat o modalitate convenabilă și fără stres de a ajunge de la aeroport la destinația noastră. Ne-am aranjat transferul în prealabil, iar procesul a fost fără întreruperi. A fost un început perfect pentru călătoria noastră, asigurând o tranziție confortabilă și cu siguranță vom folosi din nou serviciile lor.