| AndreeutzaScumpik a întrebat:

Ce parere aveti despre cazuri de genu? Credeti ca a contat religia pentru ei cand au facut aceste alegeri?

http://socant.uv.ro/un-barbat-insarcinat-in-cinci-luni.h tml

4 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Ce vă agitați atâta pentru o măicuță care a făcut sex?
Probabila făcut sex și înainte să fie măicuță și în timp ce era și o să facă și în continuare, ce vă agitați atâta?
Parcă cine știe ce a făcut, cred că numai virginii peste 30 de ani pot să găsească asta șocant.

| FucktheSystem a răspuns:

Poi dacă te abții o perioadă după îți vine cheful.
Când n-ai voie să faci ceva atunci vrei și mai mult să o faci, asta e o regulă nescrisă laughing

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

N-am nimic in potriva.
Omul e treansexual si vrea o familie.

| Laura a răspuns:

Ce legătură să mai aibă religia și aici? Tipul e transexual și vrea/are o familie. Și ce? Să fie fericit.