| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre poza asta?

http://s4.postimg.org/ws58c0fnh/capture_20151108_204245. png

12 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

E antica. Mesajele se tot schimba, poza e aceeasi. Nimic nou, ca mesaj.

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Totusi e frumos. Aia care le dau bani de masini mor de foame si ei se plimba in masini straine

| Fatamuntilor a răspuns:

Sunt destui care dau bani pentru biserici.In plus exista o taxa impusa de biserica care daca nu platesti nu ingroapa... cunosc cazuri.
De ce nu ar dona preotii sange? Vrei sa-i vezi in sutane la centre?

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Sa inteleg ca vin imbracati ca oamenii de rand sau ce insinuati?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce nu! Preoti sunt doar in biserica, sunt destui care se implica si in viata sociala, cunosc cazuri!

| drutzix a răspuns:

A spus azi la televizor un popa ca BOR a donat 6 tone de sange laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Până la urmă nu ai cu cine discuta, ei în continuare își vor face treaba de bor-işti, idioții în continuare vor da bani la biserica.
și noi vorbim degeaba... adică i-am spus unei femei mai in vârstă despre asta și a zis că știe ea... (fu#k my life)
In fine... habar nu am de ce ne batem capul cu ei.
http://i.imgur.com/3ipMEKo.jpg

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce i-ai zis? Tre' sa iei babele cu biblia in mina si sa folosesti pasii marunti ca sa le demonstrezi ca bor e o organizatie mafiota care se pisa cu bolta pe dumnezo', hristos, credinta, enoriasi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii duc pe saraci la cantina cu masinile alea.rolling on the floor

| aabaaab3278 a răspuns:

Păi sunt de admirat, pentru că s-au lepădat de bunurile lumeşti şi au dat sute de mii de euro companiei Daimler AG.
În schimb, au primit câte un S Class pentru fiecare mitropolie/episcopie.

| MrLucas a răspuns:

Si cand te gandesti ca aceea e doar masina de firma pe care o folosesc sa se deplaseze la spovedanii.

| BlackOath a răspuns:

Afaceristi... ce parere pot avea?