| anonim_4396 a întrebat:

Am inceput si eu liceul anul acesta si am cunoscut un baiat foarte dragut si il plac foarte mult. Faza e ca am vorbit cu o fata cu care a stat si a zis ca ma fac de ras daca stau cu el si ca nu l-a placut niciodata.Probabil a zis din gelozie asa.? Spuneti-mi ce parere aveti de el, deci are niste ochi superbi am si poza cu ochii :* : http://s21.postimg.org/8pnlcyx7r/image.jpg

si o poza cu el : http://s17.postimg.org/mhlh0scf3/image.jpg

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

De ce nu vorbesti cu el pentru a afla precis daca si el simte la fel, daca are macar niste sentimente minime fata de tine sau daca te-a remarcat macar.Sa stii ca si mie imi place foarte mult de mai multe fete dar nu este important ceea ce simt eu fata de ele ci ceea ce simt ele fata de mine.Referitor la sfaturile primite de la acea colega, parerile si consideratiile ei pot fi reale sau imaginare, datoria ta este sa le verifici deoarece doar astfe poti ajunge la o concluzie corecta.Te-as sfatui ca aspectul fizic sa fie utima si cea mai neinsemnata calitate avuta in vedere.Sunt altele care ar trebui sa primeze draga mea, si necesare sa le stiu pentru a-mi face o impresie despre el.Asta e parerea mea.

| AlexandraPUFOSHENIE a răspuns (pentru corbulalbrosu):

As incerca dar sunt mai timida si am nevoie de multe incurajari. happy

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca doresti ma poti accesa pe id-ul misubacsi

| LoveSleep a răspuns:

Vorbește cu el, n-o să muște. Nu mai asculta părerea celorlalți. Și da, e destul de ok băiatul.

| grab a răspuns:

Omul e super ok.
tu incearca-ti sansa si vorbeste cu el, spune-i ce simti/crezi si nu ai nimic de pierdut. pare barbatul care nu poate fi al unei singure femei... asta se vede.

| Hakuouki a răspuns:

1)Prima poza, aia sunt ochi de fata. Nu ca ar conta.
2)Nu mai pune poze cu tine sau cu apropiatii tai pe internet, daca sunt vreun obsedat si acum il caut sa-l bat? Sau mai rau? Folositi-va capul inainte sa bateti in tastatura.
Acum sa trecem la problema. Care-i problema pana la urma? Arata bine, da. Altceva?

| corhaz a răspuns:

De obicei ce-i care arata bine nu iubesc pe altcineva.el iubeste dar pe el insusi ca arata bine si mor fetele dupa el.nu te arunca prea tare in vant.

| AlexandraPUFOSHENIE a răspuns (pentru corhaz):

Am apucat sa il cunosc cat de cat si am aflat ca a avut o singura prietena...si asa ca baiat este foarte de treaba adica se poarta foarte frumos cu toti, nu e genul "bad guy". Bine, cred ca aparentele pot insela happy

| AlexandraPUFOSHENIE a răspuns:

Mai astept pareri